Dawid
PostWysłany: Wto 13:34, 22 Sty 2008

WKS zagralo z Nigerią. Mecz był nudny- mało akcji. Lepsze akcje tworzyła Nigeria. Lecz to dla WKS Salomon Kalou wbił bramkę w 66 minucie. 1:0 dla WKS!!!
Dawid
PostWysłany: Wto 13:30, 22 Sty 2008

W 1.połowie wpadło 5 bramek. Z tego hat-trick piłkarza Marokanskiego Alloudiego (1,4 i 28 minuta meczu). Namibia wbiła w 23 minucie honorówkę. Strzelił Brendell. Pod koniec połowy w 43 minucie na 4:1 dla Maroka strzelił Sekcoudi.
W 2.połowie Alloudi został sfaulowany. Musieli znieść go na noszach. Za mistrza wszedł rezerwowy- Zerka. Dał o sobie znać strzelajac w 72 minucie gola. Maroko wygrało 5:1, ale strzelec 3 goli-Alloudi może nie wrócić w tym turnieju do gry...
Dawid
PostWysłany: Pon 11:59, 21 Sty 2008

W meczu otwarcia gospodarze (Ghana) zmierzyli się z reprezentacją Gwinei!!! W pierwszej połowie mało się działo. Gwinea wcale nie atakowała tylko się broniła. A Ghana grała jakby to było rugby. Ciągle: ręka, za wysoki strzał. W skutku: tylko 3 słupki i 2 poprzeczki. Po 45 minutach było 0:0.
W 55 minucie meczu zaczęło coś się dziać- obrońca Gwinei faulował w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał Gyar, strzelając bramkę na 1:0 dla gospodarzy. Prowadzenie nie trwało długo, już po 10 minutach w 65 minucie spotkania wpadła piękna bramka dla Gwinei. Bramkarz niefortunnie interweniował. Piłkę z siatki wybił jeszcze Kingston, ale było juz za póżno... Bramkę dającą wyrównanie wbił Kalabone. Gwinea wtedy jeszcze mogła pomarzyć o zwycięztwie,lecz w ostatnich sekundach meczu Muntari wbił piłkę do siatki. To koniec!!! Ghana wygrała 2:1.